Карти та книги про туризм


У той час, як туристичне спорядження – це річ цілком матеріальна та вагома, не менш важливим у поході є інформаційний багаж туриста. Необхідна інформація може бути як загального плану (довідники, енциклопедії, які висвітлюють загальнотуристичні питання), так і призначена для проведення конкретного походу (топографічні карти, книги-путівники). Таким чином, карти та книги можна розглядати як елемент туристичного спорядження.

Вивчення довідників, таких книг, як "Абетка туризму", допоможе закласти хороші теоретичні основи, які потім будуть підкріплені досвідом. А коли ми вирушаємо в похід, обов'язково потрібно захопити докладні карти потрібного регіону. Не зайвими будуть і путівники з докладним описом маршруту. Звичайно, якщо книга важка, то тягти її із собою не слід. Потрібно ретельно вивчити її перед походом та зробити необхідні виписки та ксерокопії. Також зручно використовувати книги та карти в електронному вигляді, якщо є можливість завантажити їх у будь-який портативний пристрій (КПК, смартфон, електронна книга, невеликий планшетний ПК тощо).


Якщо ви не знайшли необхідної для себе інформації, зв'яжіться зі мною за адресою, вказаною на сторінці "Про сайт". Можливо, я зможу допомогти вам.