Про сайт


Добрий день! Я – Андрій Лунячек. На цій сторінці я трохи розповім про себе та свій сайт «Енциклопедія мандрів».

За освітою я біолог, працюю старшим науковим співробітником у ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Ось уже багато років моїм головним захопленням є туризм. Також я люблю фотографувати, обожнюю карти, добре знаюся на GPS-навігації.

Андрей Лунячек

Оскільки я маю схильність до того, щоб охоче ділитися відомою мені інформацією та своїм досвідом, то часто беру участь в обговореннях різних питань, пов'язаних із туризмом як в інтернеті, так і за його межами. Якоїсь миті я звернув увагу, що мої поради та моя інформація часто бувають корисними для інших.

Кілька разів були випадки, коли зовсім несподівано я отримував листи від незнайомих людей зі словами «Добрий день, чи не могли б ви порадити мені ось це і ось це?». Також одним із етапів моєї інтернет-діяльності було написання кількох статей для інтернет-журналу «Школа Життя». Статті виявилися досить затребуваними і отримали низку позитивних відгуків.

Через деякий час мені захотілося більшої свободи, ніж та, яку я маю як користувач ресурсів, створених іншими. Захотілося створити щось своє. В результаті в інтернет-просторі з'явився мій блог «Энциклопедия странствий».

Минуло кілька років. Поступово в мене з'явилося бажання взяти найкращі публікації блогу «Энциклопедия странствий» і створити туристичний ресурс, розрахований на суто українську аудиторію. Таким чином в інтернеті з'явився сайт «Енциклопедія мандрів».

Свій ресурс я веду у формі блогу, висловлюю свою особисту думку, враження та досвід, і охоче спілкуюся з будь-якою людиною, що зайшла до мене. На сторінках сайту ви можете бачити мої фотографії, а також посилання на завантаження книг з туризму, топографічних карт та карт для GPS-навігаторів, смартфонів і планшетів.

Якщо ви прочитали якусь із моїх статей, і вона вам сподобалася, або ж, навпаки, з'явилося бажання заперечити, а, можливо, в чомусь доповнити мене, то я буду радий, якщо ви залишите свій коментар. Якщо ви вважаєте, що якась із моїх статей заслуговує на те, щоб її прочитали інші, то порадьте її своїм друзям.

Як зі мною зв'язатися? Найпростіше – електронною поштою, яку я перевіряю щодня:


Відсутність відповіді означає, що я ненадовго поїхав. У такому разі пропоную вам подивитись у вікно. Можливо, на вулиці гарна погода, і вам теж не заважало б на якийсь час вибратися зі свого рідного міста?

Також для зв'язку зі мною можна використовувати фейсбук:


І, звичайно, ви можете залишати коментарі прямо тут, на сторінках цього сайту.
Немає коментарів
Дописати коментар

У розділі "Коментувати як:" виберіть один з варіантів: а) "Анонімно", б) "Ім'я / URL-адреса" (URL-адресу вказувати не обов'язково), в) обліковий запис Google (тоді ви зможете отримувати на пошту повідомлення про нові коментарі, якщо поставите галку "Сповіщати мене").